O nas

Tworzymy meble na wymiar najwyższej jakości

Meble na wymiar cieszą się niesłabnącą popularnością. Wynika to z licznych zalet tego rozwiązania. Przede wszystkim trzeba podkreślić, że meble na zamówienie są unikatowe i nikt nie będzie mieć identycznych. Ich kolory, design i układ można doskonale dopasować do swoich wymagań, wielkości pomieszczeń i kolorystyki, jaka w nich dominuje. Dobrej jakości zabudowy meblowe są gwarancją ergonomii i pięknej prezencji przez lata.

Jednak tylko wtedy, kiedy projekt i wykonanie poleci się profesjonalistom. „Borkowski – meble kuchenne” - "PBStol" to firma z miasta Białystok, która bazując na dotychczasowym doświadczeniu, proponuje klientom meble na wymiar spełniające najwyższe standardy.

Jak pracujemy?

W trakcie produkcji dbamy o to, by projekt uwzględniał wszystkie oczekiwania klienta. Z tego względu współpracę rozpoczynamy od wykonania wizualizacji komputerowej. Następnie, po akceptacji ze strony klienta, przechodzimy do produkcji. Meble na zamówienie powstają w naszym nowoczesnym parku maszynowym, który nieustannie rozwijamy. Znajdują się w nim takie maszyny, jak pilarka formatowa, szlifierka szerokotaśmowa, maszyna CNC i wiele innych. Wszystkie one zapewniają perfekcyjne wykończenie. To dzięki nim zabudowy meblowe cechuje precyzja i dokładność.

Nie bez znaczenia dla efektów jest jakość materiałów. Ponieważ chcemy naszym klientom dostarczyć meble najwyższej klasy, sprowadzając materiały i podzespoły, podejmujemy współpracę jedynie z renomowanymi producentami, co do których mamy pełne zaufanie.

Meble na wymiar najczęściej montuje się w domu po świeżo wykonanym remoncie. Mamy tego świadomość i w trakcie montażu dbamy o to, by utrzymać porządek. W tym celu zabezpieczamy takie powierzchnie, jak podłogi, schody, czy sufity. Ponadto ekipa montażowa cechuje się wysoką kulturą osobistą.

Jakie meble na wymiar produkujemy?

Przez nieustannie rozbudowany park maszynowy i specjalistyczne oprogramowanie, jesteśmy w stanie stworzyć wyjątkowe meble na zamówienie do każdego pomieszczenia. Oprócz tego każdy operator maszyn, czy stolarz ma duże doświadczenie w swoim zawodzie, więc wszystkie meble są wykończone w najdrobniejszych szczegółach. Można u nas zamówić meble kuchenne, do salonu, łazienki, sypialni, gabinetu, a także szafy wnękowe, drzwi i schody.

Na każdym etapie współpracy oferujemy profesjonalne doradztwo. Śledzimy trendy na rynku i wiemy, jakie rozwiązania cieszą się największą popularnością. Możemy także pomóc w doborze sprzętu AGD i jego zakupie na preferencyjnych warunkach.

O nas – Galeria zdjęć